O NAS
W dzisiejszej rzeczywistości, w której przepisy zmieniają się często i szybko, panowanie nad dokumentacją firmy jest dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Konieczność załatwiania skomplikowanych formalności, sporządzania i gromadzenia dokumentacji oraz nadążania za przepisami powodują, że właściciele firm tracą czas niezwykle ważny w procesie pozyskiwania kontrahentów i rozwoju przedsiębiorstwa. Biuro rachunkowe AWATAX powstało, aby wspierać firmy, oferując profesjonalne usługi księgowe oraz usługi kadrowe i pomóc ich właścicielom skoncentrować się na tym, na czym znają się najlepiej, czyli – na zarządzaniu swoim biznesem.
Co nas wyróżnia?
Zaufanie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Głęboko wierzymy, że miarą naszego sukcesu są sukcesy i zadowolenie współpracujących z nami firm. Dlatego każdą z nich traktujemy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo oraz budując partnerskie relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Współpracujemy z firmami handlowymi, usługowymi i produkcyjnymi, spółkami akcyjnymi oraz z ograniczoną odpowiedzialnością, a także z fundacjami i stowarzyszeniami, dbając o ich księgowość oraz dokumentację pracowniczą. Oferujemy także usługi związane z realizacją projektów unijnych i pozyskiwaniem dotacji.

Co oferujemy?
Biuro księgowe Warszawa zapewnia profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa oraz obsługi projektów unijnych. Nasza oferta obejmuje zarówno bieżące prace nad dokumentacją firmy, jak i doradztwo, pozwalające na jak najlepsze wykorzystanie potencjału firmy. Oferujemy także szereg usług dodatkowych, m.in.: reprezentowanie Klientów przed organami administracji państwowej, szkolenia pracowników działu księgowego, opracowanie bieżącej dokumentacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań, nasi pracownicy pozostają do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami i ukończonymi szkoleniami. Jako biuro księgowe posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie OC, gwarantujące naszym Klientom pełne bezpieczeństwo dla ich finansów. Działamy skrupulatnie i rzetelnie, zapewniając każdemu Klientowi indywidualne podejście i kompleksową obsługę.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC: PZU polisa 10170067001 na okres 23.09.2018 – 22.09.2019 suma gwarancyjna 10.000,00 EUR

Nasze potwierdzenia kwalifikacji:

Certyfikat Ministerstwa Finansów

Certyfikat eksperta usług księgowych

Studia podyplomowe Kadry i Płace

Studia podyplomowe Menadżer Jakości

Kurs z JPK

Kurs z Funduszy Europejskich

Kurs z podatków

Ostatni kurs, szkolenie

Kontakt


ul. Waleriana Czumy 3, I pietro
01-355 Warszawa

tel. 222 010 988,   502 078 329

fax. 222 036 200

biuro@awatax.pl

Współpracujemy