CO NAS WYRÓŻNIA?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo. Budujemy partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

ZAUFANIE NASZYCH KLIENTÓW
jest dla nas priorytetem

Głęboko wierzymy, że miarą naszego sukcesu są sukcesy i zadowolenie współpracujących z nami firm.

Obsługujemy firmy handlowe, usługowe i produkcyjne, spółki akcyjne oraz z ograniczoną odpowiedzialnością, a także z fundacje i stowarzyszenia, dbając o ich księgowość oraz dokumentację pracowniczą. Oferujemy także usługi związane z realizacją projektów unijnych i pozyskiwaniem dotacji.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta – zależnie od rodzaju działalności gospodarczej, jaką prowadzi oraz wiążącymi się z nią obowiązkami.

Współpracując z nami, finanse Twojej firmy znajdą się w bezpiecznych rękach wykwalifikowanych ekspertów, którzy oferują bardziej kompleksową obsługę niż księgowa. Warszawa oferuje nam duże możliwości rozwojowe, dzięki czemu możemy poszerzać naszą wiedzę i wykorzystywać ją podczas naszej codziennej pracy. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

POTWIERDZENIA KWALIFIKACJI

Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami i ukończonymi szkoleniami. Jako biuro księgowe posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie OC, gwarantujące naszym Klientom pełne bezpieczeństwo dla ich finansów.

Umowa generalna PZU nr: 561114

  • OC przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe.
  • OC przedsiębiorcy prowadzącego obsługę kadrowo-płacową
  • OC ogólna za bezprawne naruszenie przepisów dotyczących prywatności (RODO)

MASZ PYTANIA?

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji