OPINIE

Stowarzyszenie Formacja ARMUM


Księgowość nigdy nie wydawała się taka przyjazna. Współpraca z Biurem AWATAX zmieniła nasze wcześniejsze, duże obawy w tym zakresie. Biuro rachunkowe AWATAX pokazało, że księgowość nie musi być problemem. Jest to po prostu jeden z elementów funkcjonowania firmy. Firma będzie działać dobrze, jeśli wszystkie jej tryby będą sprawnie funkcjonować. W obszarze księgowości właśnie to biuro daje taką gwarancję. Tym już nie musimy sobie zaprzątać głowy. Dziękujemy za współpracę.

Prezes Zarządu Piotr Kaźmierczak

TALIA Andrzej Skwarczyński


Z biurem rachunkowym AWATAX współpracujemy od 5 lat. W tym czasie pani Ewa wykazała się profesjonalizmem oraz terminowością świadczonych usług. Wartością dodaną do działalności księgowej jest możliwość zadania pytań natury związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej i otrzymania szybkiej i trafnej odpowiedzi na nurtujące pytania.
Z czystym sumieniem mogę polecić biuro rachunkowe AWATAX każdemu przedsiębiorcy, ze szczególnym uwzględnieniem osób dopiero rozpoczynających własną działalność – na tym etapie mojej firmy pani Ewa była bardzo pomocna, bez jej porad byłoby naprawdę trudno poradzić sobie z formalnościami przez, które trzeba było przebrnąć.

Outsourcing.pl S.C. Łukasz Szary, Karol Drozd


Korzystamy z usług Biura Rachunkowego AWATAX od 4 lat. Przez cały ten czas mogliśmy liczyć na poprawne i terminowe księgowanie dokumentów oraz profesjonalne reprezentowanie spółki przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Ceniąc sobie współpracę z AWATAX polecamy usługi Biura wszystkim MŚP.

M.S. Art. Net Marcin Samek


Moja firma korzysta z usług Biura rachunkowego AWATAX już od ponad 7 lat. Przez cały ten czas mogłem liczyć na sprawne i terminowe księgowanie dokumentów oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Co więcej Pani Ewa Partyka wielokrotnie służyła poradą i pomocą w wyjaśnianiu wątpliwości księgowych – na tym polu zawsze można na nią liczyć. Usługi Biura rachunkowego AWATAX cechuje nie tylko rzetelność i profesjonalizm, ale także duża otwartość i partnerstwo w codziennej pracy. Zdecydowanie polecam Panią Ewę jako partnera do kompleksowego prowadzenia księgowości.

MKM STAL Maja Księżopolska


Podczas dotychczasowej współpracy Biuro rachunkowe AWATAX wykazało się profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowością wykonania usług. Na uwagę zasługuje fakt, że zawsze możemy zwrócić się do Biura z prośbą o poradę, wyjaśnienie wątpliwych kwestii i żadne z naszych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi. Biuro udziela szybkich i konkretnych odpowiedzi na nurtujące pytania.
Korzystamy z usług Biura rachunkowego AWATAX od 3 lat. Przez ten czas mogliśmy liczyć na sprawne i terminowe księgowanie dokumentów oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Polecamy AWATAX za fachowe podejście do klienta i otwartość na jego potrzeby.
Nasza współpraca pozwala mi polecić Biuro rachunkowe AWATAX jako zaufanego partnera do kompleksowego prowadzenia księgowości.

Wojciech Księżopolski


Z Panią Ewą współpracuje już ponad 5 lat. Początkowo zdecydowałem się ze względu na
lokalizację, ale ostatecznie okazało się, że AWATAX to także terminowość i
rzetelność. Dodatkowo od czasu do czasu korzystam z porad podatkowych Pani Ewy i zawszę mogę liczyć na czas i wyrozumiałość.
Gorąco polecam współpracę z firmą AWATAX Ewa Partyka.

COOL TALK Justyna Bąba


Korzystam z usług AWATAX x od 5 lat i nigdy nie miałam potrzeby sprawdzić, czy w innym biurze byłoby lepiej. A to chyba najlepsza rekomendacja. Oprócz ogromnej rzetelności, terminowości i znajomości aktualnych przepisów oraz ich interpretacji, wielką wartością jest dla mnie to, że cały czas czuję, że AWATAX naprawdę czuwa i prowadzi moje sprawy – pilnuje, uprzedza, przewiduje, przypomina, dzięki czemu ja jako przedsiębiorca nie muszę pamiętać o obsłudze księgowości, mam pewność, że wszystko jest pod dobrą kontrolą i mogę skupić się na innych sprawach.
Ponadto zawsze mogę liczyć na radę, rozważenie różnych opcji postępowania, sprawdzenie przepisów i oczywiście reprezentację w urzędach. Z przekonaniem polecam biuro AWATAX.

DC Dorota Chrapowicka


Biuro rachunkowe AWATAX stara się wyręczyć klienta praktycznie w każdych czynnościach związanych z księgowością i podatkami, w taki sposób, że jedynym obowiązkiem klienta jest praktycznie dostarczenie dokumentów do biura.
Współpraca daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa – nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi ani problemów niemożliwych do rozwiązania.
Cenię wysoki profesjonalizm, niezawodność, rzetelność i życzliwość osób pracujących tam.
Wszystkie usługi księgowe są wykonane w terminie i prawidłowo.
Jestem bardzo zadowolona z usług Biura rachunkowego AWATAX i polecam go wszystkim przedsiębiorstwom.

Robert Gucman HISTORYCY.PL


Od pewnego czasu współpracuję z firmą AWATAX i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkie czynności prowadzone są niezwykle terminowo, solidnie i, co najważniejsze, bardzo profesjonalnie. W razie potrzeby pani Ewa służy cennymi radami, dzięki którym można wybrać najkorzystniejszy sposób postępowania.

Jednym słowem, jestem bardzo zadowolony z usług firmy.

Alicja Łazowska SZARP MIND Nauka Języka Angielskiego i Tłumaczenia


Kontakt do Biura AWATAX otrzymałam z polecenia i sama mogę je zarekomendować. Rzetelna obsługa, terminowość oraz szybki kontakt z klientem.

Kontakt


ul. Waleriana Czumy 3, I pietro
01-355 Warszawa

tel. 222 010 988,   502 078 329

fax. 222 036 200

biuro@awatax.pl

Współpracujemy