Usługi księgowe

Dla naszych Klientów w sektorze przedsiębiorstw świadczymy kompleksowe usługi rachunkowe w zakresie prowadzenia książki przychodów i rozchodów, pełnej księgowości oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Każda z tych usług obejmuje obsługę dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy oraz zamknięcie ewidencji na koniec roku podatkowego, a w przypadku pełnej księgowości – prowadzenie ewidencji księgowej z podziałem na działalność statutową i gospodarczą.

W zakres usługi wchodzi także:

Wypełnianie deklaracji podatkowych i dostarczenie ich do odpowiednich urzędów

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych
i prawnych wraz
z miesięcznym wyliczaniem wysokości amortyzacji

Naliczanie odpisów amortyzacyjnych zgodnie
z przyjętą polityką

Sporządzanie zgłoszeń, pism, wyjaśnień i wysyłanieich do urzędu.

Podatnikom VAT zapewniamy ponadto prowadzenie niezbędnych ewidencji dla podatku od towarów i usług, a także sporządzanie
i składanie deklaracji. Rozliczamy również transakcje międzynarodowe, w tym wewnętrzno-wspólnotowe transakcje nabyć i dostaw.

Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta, biorąc pod uwagę rodzaj działalności gospodarczej, jaką prowadzi oraz wiążące się z tym obowiązki. Współpracując z nami, finanse Twojej firmy znajdą się w bezpiecznych rękach wykwalifikowanych ekspertów, którzy oferują bardziej kompleksową obsługę niż księgowa. Warszawa oferuje nam duże możliwości rozwojowe, dzięki czemu możemy poszerzać naszą wiedzę i wykorzystywać ją podczas naszej codziennej pracy. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

Pozostańmy w kontakcie

Adres

ul. Waleriana Czumy 3, I pietro
01-355 Warszawa
pon-pt 08:00-17:00
tel. 222 010 988, 502 078 329
fax. 222 036 200
biuro@awatax.pl