Wirtualne biuro

Co oferujemy?

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla osób, którzy wykonują pracę zdalną i nie potrzebują stałego miejsca wykonywania działalności gospodarczej. Nie zawsze jest możliwe zarejestrowanie firmy w mieszkaniu, w którym mieszkamy a także nie ma potrzeby generowania dodatkowych kosztów z wynajmem stałego biura z obsługą sekretarską. Może być też tak, że nie chcemy świadomie wpisywać do CEiDG bądź KRS swojego miejsca zamieszkania. Nasze biuro dopasowując się do potrzeb klienta oferuje trzy modele współpracy:

  • adres do korespondencji w ramach tego pracownicy odbierają listy i drogą e-mail / SMS informują adresata o ich nadejściu.
  • rozszerzone biuro to rozbudowany pakiet o dodatkowe usługi takie jak otwieranie korespondencji i jej przesyłanie na wskazany adres, skanowanie korespondencji oraz  prawo do zniżki pozostałych usług biurowych takich jak przygotowanie dokumentacji, bindowanie, kopiowanie, wynajęcie saki spotkań.
  • wynajem wirtualnego adresu pozwala zarejestrować siedzibę firmy do celów działalności gospodarczej w lokalu biura a nie w domu.

Pozostańmy w kontakcie

Adres

ul. Waleriana Czumy 3, I pietro
01-355 Warszawa
pon-pt 08:00-17:00
tel. 222 010 988, 502 078 329
fax. 222 036 200
biuro@awatax.pl