CO NAS WYRÓŻNIA?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo. Budujemy partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

ZAUFANIE NASZYCH KLIENTÓW
jest dla nas priorytetem

Głęboko wierzymy, że miarą naszego sukcesu są sukcesy i zadowolenie współpracujących z nami firm.

Obsługujemy firmy handlowe, usługowe i produkcyjne, spółki akcyjne oraz z ograniczoną odpowiedzialnością, a także z fundacje i stowarzyszenia, dbając o ich księgowość oraz dokumentację pracowniczą. Oferujemy także usługi związane z realizacją projektów unijnych i pozyskiwaniem dotacji.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta – zależnie od rodzaju działalności gospodarczej, jaką prowadzi oraz wiążącymi się z nią obowiązkami.

Współpracując z nami, finanse Twojej firmy znajdą się w bezpiecznych rękach wykwalifikowanych ekspertów, którzy oferują bardziej kompleksową obsługę niż księgowa. Warszawa oferuje nam duże możliwości rozwojowe, dzięki czemu możemy poszerzać naszą wiedzę i wykorzystywać ją podczas naszej codziennej pracy. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

NASZ ZESPÓŁ

Małgorzata – księgowa

Jest to osoba z bogatym i wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na kompleksową obsługę każdego klienta. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, rozliczania projektów i dotacji unijnych. Członek Stowarzyszenia księgowych w Polsce. Charakteryzuje się nie tylko szeroką wiedzą i gotowością do pomocy wszystkim klientom, ale przede wszystkim nad wyraz życzliwym podejściem do innych. Całe życie w księgowości, czyli nie jedno widziała ale z kuli nie wywróży.

Karolina – księgowa, asystentka ds. kadr i płac

Jest studentką rachunkowości na SGGW. Zajmuje się kompleksową obsługą jednoosobowych działalności gospodarczych oraz prowadzeniem ksiąg handlowych. Posiada doświadczenie w zakresie rozliczania dotacji oświatowych oraz tworzenia umów cywilnoprawnych  Jest osobą spokojną, systematyczną, pomocną, dokładną i realizującą stawiane cele. Ze stoickim spokojem, dojdzie do porozumienia z wymagającym klientem.

Wiktoria – młodsza księgowa

Jest studentką kierunku finanse i rachunkowość. Zajmuje się rozliczaniem ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Pod opieką doświadczonej kadry biura poszerza swoją wiedzę w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych i zdobywa nowe umiejętności. Jest osobą odpowiedzialną, sumienną i serdeczną. Rzetelnie i systematycznie wykonuje swoje obowiązki. W rozmowach z klientami zawsze służy pomocą.

 

Weronika – pomoc księgowej

Jest studentką kierunku finanse i rachunkowość. Zajmuje się księgowaniem dokumentów w uproszczonej księgowości. Posiada doświadczenie z zakresu księgowania faktur zakupu i sprzedaży. Zdobytą wiedzę z zakresu rachunkowości stale poszerza przy wsparciu doświadczonych księgowych. Jest osobą dokładną, sumienną. Angażuje się  w powierzone jej obowiązki, które skrupulatnie wykonuje.  Każdego dnia zaraża Nas swoja pozytywną energią.

Dorota – kadry

Dorota to nasza certyfikowana specjalistka ds. kadr i płac, która zajmuje się wszystkim, co dotyczy pracowników naszych Klientów na każdym etapie – od momentu zatrudnienia aż do zakończenia stosunku pracy. Wystawianie list płac, tworzenie umów, liczenie urlopów, dopilnowanie badań lekarskich i szkoleń BHP czy wystawianie świadectw pracy – to dziedziny, które nie mają przed nią tajemnic.

Sylwia – sekretarka

Zajmuje się organizacją pracy biura. Jest pierwsza osobą, która czyta Państwa e-maile oraz odbiera telefony, bez której życie naszego biura było by smutniejsze. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i otwarta. Poczucie humoru nie opuszcza jej nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach.
Specjalistka od spraw niemożliwych.

Ewa – szefowa

Absolwentka studiów wyższych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania (obecnie SAN), studiów podyplomowych z prawa podatkowego oraz kadr i płacy w Akademii Koźmińskiego. Ukończyła kurs doradcy podatkowego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, którego jest członkiem od 2005 roku. Posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Certyfikowanego eksperta usług księgowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Ponad 30-ci lat doświadczenia w księgowości zdobywała jako kwestor i główna księgowa. Jako szef biura, dużo wymaga, dzięki temu życie zespołu jest spokojniejsze.

POTWIERDZENIA KWALIFIKACJI

Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami i ukończonymi szkoleniami. Jako biuro księgowe posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie OC, gwarantujące naszym Klientom pełne bezpieczeństwo dla ich finansów.

Umowa generalna PZU nr: 561114

  • OC przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe.
  • OC przedsiębiorcy prowadzącego obsługę kadrowo-płacową
  • OC ogólna za bezprawne naruszenie przepisów dotyczących prywatności (RODO)

MASZ PYTANIA?

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji