CO NAS WYRÓŻNIA?

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo. Budujemy partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

ZAUFANIE NASZYCH KLIENTÓW
jest dla nas priorytetem

Głęboko wierzymy, że miarą naszego sukcesu są sukcesy i zadowolenie współpracujących z nami firm.

Obsługujemy firmy handlowe, usługowe i produkcyjne, spółki akcyjne oraz z ograniczoną odpowiedzialnością, a także z fundacje i stowarzyszenia, dbając o ich księgowość oraz dokumentację pracowniczą. Oferujemy także usługi związane z realizacją projektów unijnych i pozyskiwaniem dotacji.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta – zależnie od rodzaju działalności gospodarczej, jaką prowadzi oraz wiążącymi się z nią obowiązkami.

Współpracując z nami, finanse Twojej firmy znajdą się w bezpiecznych rękach wykwalifikowanych ekspertów, którzy oferują bardziej kompleksową obsługę niż księgowa. Warszawa oferuje nam duże możliwości rozwojowe, dzięki czemu możemy poszerzać naszą wiedzę i wykorzystywać ją podczas naszej codziennej pracy. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

NASZ ZESPÓŁ

Małgorzata – księgowa

Jest to osoba z bogatym i wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na kompleksową obsługę każdego klienta. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, rozliczania projektów i dotacji unijnych. Członek Stowarzyszenia księgowych w Polsce. Charakteryzuje się nie tylko szeroką wiedzą i gotowością do pomocy wszystkim klientom, ale przede wszystkim nad wyraz życzliwym podejściem do innych. Całe życie w księgowości, czyli nie jedno widziała ale z kuli nie wywróży.

Karolina – księgowa, asystentka ds. kadr i płac

Jest studentką studiów z rachunkowości na SGGW. Pod okiem doświadczonych księgowych poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu rachunkowości, kadr i płacy. Posiada doświadczenie w zakresie rozliczania dotacji oświatowych. Jest osobą spokojną, systematyczną, pomocną, dokładną i realizującą stawiane cele. Ze stoickim spokojem, dojdzie do porozumienia z wymagającym klientem.

Wiktoria – młodsza księgowa

 

Weronika – pomoc księgowej

Dorota – kadry

 

Sylwia – sekretarka

Zajmuję się organizacją pracy biura jest pierwsza osobą, która czyta Państwa e-maile oraz odbiera telefony, bez której życie naszego biura było by smutniejsze. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i otwarta z poczuciem humoru.
Specjalistka od spraw niemożliwych.

Ewa – szefowa

Absolwentka studiów wyższych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania (obecnie SAN), studiów podyplomowych z prawa podatkowego oraz kadr i płacy w Akademii Koźmińskiego. Ukończyła kurs doradcy podatkowego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, którego jest członkiem od 2005 roku. Posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Certyfikowanego eksperta usług księgowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Ponad 30-ci lat doświadczenia w księgowości zdobywała jako kwestor i główna księgowa. Jako szef biura, dużo wymaga, dzięki temu życie zespołu jest spokojniejsze.

POTWIERDZENIA KWALIFIKACJI

Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami i ukończonymi szkoleniami. Jako biuro księgowe posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie OC, gwarantujące naszym Klientom pełne bezpieczeństwo dla ich finansów.

Umowa generalna PZU nr: 561114

  • OC przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe.
  • OC przedsiębiorcy prowadzącego obsługę kadrowo-płacową
  • OC ogólna za bezprawne naruszenie przepisów dotyczących prywatności (RODO)

MASZ PYTANIA?

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji